100 днів на повернення
перевірити деталі
Безкоштовна доставка при замовленні від 2500 грн
перевірити деталі

Офіс Обслуговування
Клієнта
       Мобільний телефон
+380947100025
 
 
       e-mail
info@eobuv.com.ua

 
 

 

Основна інформація

  1. 1. Запакуйте товар і покладіть його в коробку разом з заповненим та підписаним Документом Повернення. Якщо у Вас немає Документу Повернення скачайте бланк тут.
  2. 2. Ви можете відправити повернення однією з транспортних компаній: - Для відправки посилки через Meest Express вкажіть адресу – 79035, м. Львів, вул. Зелена 147, отримувач – Росан Глобал Eobuv.com, номер тел. 0676702303. Для відправки чере Meest Express виберіть послугу до Дверей. - Для відправки посилки через Нову Пошту вкажіть м. Львів Відділення Нова Пошта №3, вул. Угорська 22, тел. +380504301430, отримувач – СП Росан (Повернення Eobuv.com). - Для відправки посилки через Укрпошту вкажіть адресу – 79000, м. Львів, вул. Словацького 1 а/с 79.
  3. 3. Повернення коштів відбудеться протягом 7 банківських днів від моменту перевірки Вашого повернення. В особливих ситуаціях час може бути дещо довшим, але не перевищуватиме 14 днів.

 

Важливо

  1. Увага, ми не приймаємо посилок з післяплатою. Якщо Ви оплачували замовлення кур'єру готівкою при отриманні, повернення коштів можемо здійснити на номер IBAN, якщо ви здійснили передоплату замовлення на сайті через платіжну систему PayU, повернення коштів відбудеться на карту з якої ми отримали оплату.

 

Найпопулярніші запитання

  1. 1. Що таке код IBAN?
  2. 2. Як здійснити обмін?
  3. 3. Протягом якого часу буде здійснене повернення?
  4. 4. При яких умовах ми можемо не прийняти повернення?

 

 

1. Що таке код IBAN?

IBAN - це міжнародний номер банківського рахунку. Який складається з букв UA і 29 символів (букви і цифри). Як дізнатися який у Вас код IBAN ви можете тут

2. Як здійснити обмін?

Ми здійснюємо систему обміну у вигляді повернення, а також розміщення нового замовлення та здійснення нової оплати. Поверніть замовлений продукт і здійсніть повернення якнайшвидше. Ми можемо зарезервувати вибраний товар на 5 днів.

3. Протягом якого часу буде здійснене повернення?.
Якщо Ви здійснили передоплату на сайті через платіжну систему PayU повернення коштів відбудеться на карту з якої ми отримали оплату в протягом 3-5 днів від моменту перевірки повернення. Якщо оплату здійснили кур'єру готівкою при отриманні повернення коштів можемо здійснити на номер IBAN протягом 7 банківських днів з моменту перевірки повернення. В особливих ситуаціях час може бути дещо довшим, але не буде перевищувати 14 днів.

4. При яких умовах ми можемо не прийняти повернення?.
Повернення ми можемо не прийняти якщо повернення здійснили по закінченню 100-денного терміну. Товар, який був у використанні
– поверненню не підлягає.

 

 

Офіс Обслуговування Клієнта

Мобільний телефон:
+380947100025

e-mail:
info@eobuv.com.ua